Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nová zákeřná zbraň „Wall-Streetu“

5. 06. 2016 21:03:13
V lidové češtině se objevilo nové jadrné a přiléhavé slovo. Označuje součástku, nebo technologii, jejímž úkolem je během záruční doby vaší nové pračky, myčky apod., perfektně fungovat. Ale poté způsobí takovou závadu,

že se vás opravář zeptá – Chcete to opravit, nebo si raději koupíte novou? Pokud nevíte, tak tu závadu způsobilo – kurvítko! Slušný výrobce kurvítka nepoužívá a např. nabídne – Když přivezete starou pračku, prodám vám se slevou novou! Kurvítko je tedy produktem amorálních výrobců.

Kurvítka „Wall-Streetu“ przní Západ

Filozof Jiří Hejlek varuje:. „Naše civilizace, od... šedesátých let nezadržitelně degeneruje. Čeká ji zánik povlovný (jako Římskou říši) nebo náhlý (jako Perskou říši), jestliže ji sami nerozboříme zevnitř a nenahradíme něčím lepším.“ (1) Problémem je, že degenerující Západna rozdíl od Peršanů – vlastní jaderné zbraně...

V politické rovině dospěla řízená degenerace Západu do fáze, že, "Dnes... stojí proti sobě etablované strany pravice i levice jakožto vykonavatelé vůle skutečně vládnoucí globální plutokracie... a zatím těžko čitelná směs anti mainstreamových politických hnutí, která jsou systematicky a ́humanisticky ́ potlačována.“ (1) A poněvadž vládnoucí globální plutokracie nemůže fungovat bez individuálního nebo kolektivního Vůdce, pak by za jejího zákulisního Fýtera mohl být považován nejspíše „Wall-Street“.

Mechanismus destrukce západní civilizace funguje podle Hejlka následovně: „Hlavně jde o to, aby lidé neměli fundované politické názory a aby byli roztříštěni do skupin. Ty se označí jako nedotknutelné minority a pod záminkou tolerantnosti se uměle udržují při životě. Minority mají za úkol vytlačit přirozená společenství, jako je rodina, národ, náboženské společenství nebo stav."

Úsilí kurvítek o zprznění ČR

Jak takové kurvítko vlastně vypadá? Lze to odvodil z jiného výroku filozofa Hejlka: „Na každém rohu na vás vykoukne v jiné podobě, většinou extravagantní. ...tu je to podoba homosexualismu, tu zase feminismu. Vždyť i takový ekologismus má různé formy, které jsou dokonce někdy vzájemně těžko slučitelné. Patří sem také podpora různých extrémních gastronomických praktik, umělé rozdmýchávání generačních sporů a tak dále.

Jako kurvítka lze tedy označit aktivisty včetně politiků (až po vládní funkce), a jejích iniciativy, organizace a, instituce, usilující o zničení tradiční demokracie, společnosti a kultury tím, že ji údajně hodlají modernizovat. Nu a který politik by neocenil aktivity, usilující o větší svobodu podnikání, o zrovnoprávnění žen, o přirozená práva menšin, o ochranu přírody, o zdravou potravu, o pohostinnost k cizincům a podobně?

Jenomže když se takových aktivit zmocní kurvítka, pak český politik po čase s hrůzou zjistí, že důsledkem liberalismu je ekonomická okupace ČR, obrovské procento občanů žijících na hranici chudoby a stejně nemravný vznik oligarchů; nebo že důsledkem mainstreamového zájmu – o práva genderová či sexuálních menšin (současně s vytěsněním rodinných práv z mainstreamu) – je vymírání jeho národa a úbytek pracovních sil; a že po realizaci nápadů kurvítek v oblasti multikulturalismu se ocitne cizincem ve vlastní rozhádané zemi. Jenže pokud se destruktivnímu počínání kurvítel postaví, je ocejchován jako bolševik, komunista, homofob, xenofob či agent Ruska...

Anketa O nejzvrhlejší české kurvítko

Radikální čeští homofobové by asi tuto cenu bez rozmyslu přidělili festivalu sexuálních menšin Prague Pride. To by ale bylo nespravedlivým přeceněním významu této kulturní akce, bez ohledu na to, že se její atraktivitu pokoušejí zvýšit svou účastí velvyslanci USA a Izraele, za bratrské součinnosti českého ministra lidských práv.

Pro kurvítka útlocitně volající po právech nejrůznějších menšin, se totiž zdá být typická apatie až bezcitnost k masovému porušování úplně základního lidského práva – práva na život! Toto právo bylo upřeno téměř 2 milionům občanů v Jugoslávii, Iráku, Libyi a Sýrii, ale genderové, sexuální, ekologické, multikulturní a další podobné aktivisty i jejich organizace to vůbec nezajímalo. Ba naopak, jisté české kurvítko tamější válečné zločince fakticky ochraňovalo, obhajovalo, krylo, zatajovalo jejich zvěrstva a dezinformovalo české občany.

Takže platí-li výše zmíněná fakta, logika a hodnotový žebříček, pak by anketu O nejzvrhlejší české kurvítko měla s velkou převahou vyhrát... Česká televize!

Co s tím?

Filozof Hejlek navrhuje: „Francouzská a americká revoluce zničily civilizační útvar křesťanské Evropy a nová civilizace byla postavena na základech velkých humanistických zásad. Nadchází čas tyto základy důkladně zrevidovat.“

To je ovšem téma pro samostatný blog...

Zdroj:

(1) Filozof: Zeman stojí na straně lidu proti vládnoucí plutokracii. Pokud chceme přežít, musíme být xenofobní. S muslimy nás čeká krvavý konflikt, (Parlamentní listy, 10. května).

Autor: František Stočes | neděle 5.6.2016 21:03 | karma článku: 32.81 | přečteno: 1396x


Další články blogera

František Stočes

Nikulin, Skripal, Facebook a zločinní globalisté

Ve Spojených státech probíhá osudový střet zločinných a vlasteneckých globalistů. Dosavadní moc zločinných elit

21.4.2018 v 19:39 | Karma článku: 27.90 | Přečteno: 972 | Diskuse

František Stočes

Ideologický, světonázorový a demokratický atribut ČSSD

Existuje poučná anekdota: Starý Lord se ptá sluhy: „Jamesi, řekněte mi, je citron žlutý?“ „Ano, pane, citron je žlutý,“ zní odpověď. „Výborně! Jamesi, a má citron zobáček?“

14.2.2018 v 19:30 | Karma článku: 16.53 | Přečteno: 699 | Diskuse

František Stočes

J. Drahoš jako fíkový list Sodomy a Gomory

České úpadkové elity poté, co neprosadily na Hrad svého komplice – „sedláka, hajného a knížete“ K. Schwarzenberka – předhodily v dalším pokusu českým voličům jako vějičku ex-prezidenta České akademie věd J. Drahoše!

24.1.2018 v 20:08 | Karma článku: 34.88 | Přečteno: 1492 | Diskuse

František Stočes

„Slunce, seno a erotika“ po americku…

14. září 2017 – a zrovna v den 242 výročí založení USA – „zešílel“ americký ministr zemědělství Sonny Perdue!

18.12.2017 v 20:10 | Karma článku: 17.38 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Marek Konečný

Lichva je poctivé řemeslo

"Firma nabízí půjčky lidem, kteří nejsou pro banky jako klienti zajímaví. Na tom není nic neetického. Dělat ze mě kvůli tomu lichváře je nesmysl. Je to byznys regulovaný Českou národní bankou ...

21.7.2018 v 18:45 | Karma článku: 15.35 | Přečteno: 369 | Diskuse

Jaroslav Chudáček

Jak na internetu rychle vyhledat fotky Donalda Trumpa

Chcete na internetu rychle nalézt mnoho fotografií Donalda Trumpa? Není nic jednoduššího. Stačí se zeptat Googlu. Položením dotazu různými způsoby můžete rychle nalézt fotky, které Vás nejvíce zajímají.

21.7.2018 v 11:57 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 303 | Diskuse

Petr Máj

Planeta „Schengen“

Pokud nebudeme následovat USA a Maďarsko a neodmítneme (na prosinec) plánovanou multikulturní novelu OSN o Základních lidských právech a svobodách, můžeme se rychle stát nechtěnými aktéry následující reality show:

21.7.2018 v 8:36 | Karma článku: 32.61 | Přečteno: 593 | Diskuse

Jan Ziegler

Izrael se právem prohlásil za Židovský stát, hysterie je pokrytecká

Potvrzuje se tím jenom skutečnost podloženou více než třítisíciletou historii. Zákon schválený Knesetem nadále zajišťuje lidská práva všem obyvatelům Izraele nejen Židům, takže žádná arabská tragédie se nekoná.

20.7.2018 v 17:54 | Karma článku: 34.04 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Marek Konečný

Lichvář primátorem Prahy

Na první místo kandidátky pro komunální volby v Praze byl nasazen pan Stuchlík podnikající v rychlých a pěkně úročených půjčkách. Jednoduše řečeno lichvář, člověk, který umí vyždímat bližního svého. Teď bude mít šanci ždímat lépe.

20.7.2018 v 17:22 | Karma článku: 30.25 | Přečteno: 1079 | Diskuse
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2350
Publicista, externí komentátor někdejšího deníku Právo lidu. Člen ČSSD. Koordinátor družstevní skupiny při o.i. Alternativa zdola (http://alternativazdola.cz/liferay/). Předseda o.s. Autentičtí sociální demokraté, vydavatel a šéfredaktor on-line měsíčníku NETSOCAN. (www.netsocan.cz).
Najdete na iDNES.cz