Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Breivik pláče dojemně, ale na vedlejším hrobě!

3. 08. 2011 21:14:33
Masový vrah Anders Breivik se stal nejvýznačnější obětí nynější úpadkové západní civilizace. Pochází z rozvrácené rodiny, patrně nikdy citově nedospěl takže nedokázal milovat, a ani nemohl být milován, neví je to soucit a chce "předělávat" svět. Nedokázal založit rodinu a pečovat minimálně o 2 děti, což je zhruba podmínka pro zachování jeho norské populace. Byť správně kritizoval rozklad rodiny obecně i své vlastní a příčiny údajného morálního úpadku společnosti spatřoval i v promiskuitě a feminismu, atd. nakonec se z vidiny muslimské imigrace, panicky rozplakal na nesprávném hrobě...

Západ se již několik dekád nedokáže biologicky reprodukovat a jeho původní etnikum vymírá a stárne. Přežití civilizace záleží nejvíce na ženách, teoretiky každá musí – alespoň pro udržení stávající početnosti populace – porodit v průměru 2,1 dítěte. Jinak jsou důsledky dramatické: klesne-li např. tento průměr na polovinu a potrvá po dobu jedné, dvou či tří generací, pak na dorovnání původní hladiny by musela každá žena rodit průměrně 4, respektive 8 popř. 16 dětí...! A např. v roce 2004 byl ve státech EU průměr porodnosti na jednu ženu 1,48 (do čehož jsou ovšem započteny i muslimské matky ve Francii, Německu atd.).

Čeští vědci a rodinní terapeuti L. Trapková a V. Chvála vymírání Západu hodnotí stoicky: „Přestaneme-li se v západní společnosti rozmnožovat, přijdou jiné civilizace, které tuto schopnost neztratily. Ostatně na tom není nic špatného, v dějinách se taková výměna celých kultur odehrávala mnohokrát.“ (Viz Na pohlaví přece jen záleží. Není rodina jako rodina, MF DNES, 2. září 2006).

Stejně zkázonosné dopady má i další aspekt: ono nestačí aby jedna žena porodila v průměru 2,1 dítěte, další podmínkou je, aby tyto děti vyrůstaly v tradiční rodině, jinak se dramaticky zhorší etická kvalita populace potažmo celé společnosti! Následků rozvodovosti např. v Austráli si všímá Barry Maley (kniha Rodina a manželství v Austrálii): před 45 lety zde vyrůstalo v úplných rodinách 90% dětí, pak toto číslo kleslo na 68%. V tom samém časovém období násilná trestná činnost mladistvých vzrostla čtyřikrát, stejně jako počet sebevražd u mladistvých mužského pohlaví. Mezi psychologické následky rozvodů pro děti Maley zahrnuje období emocionálních poruch, strach z odloučení, zoufalství, špatnou přizpůsobivost, špatné školní a pracovní výsledky a pro většinu těžkosti v oblasti vztahů v dospělosti. V knize Láska a ekonomie pak Jennifer R. Morse uvádí, že děti z prostředí s pouze jedním rodičem mají o 50-80% vyšší pravděpodobnost antisociálního chování! Nu a nepočítaje děti narozené svobodným matkám, pak v ČR v roce 2008 se rozvedlo celých 49,6 % uzavřených manželství!

Vyšší míra asociálního chování neznamená jenom to, že někdo Breivika okrade na ulici, nebo že Breivik bezcitně postřílí 69 dětí; ze společenského hlediska zasahuje nejdestruktivněji elity a jejich profesionální etiku. Vede k tomu, že delikventní žák místo vlídného slova dostane od učitelky spíše jointa marjánky. Vede k tomu, že policisté více kradou a podvádějí, soudci jsou úplatnější, podnikatelé chamtivější, chudí zoufalejší a politikové i média prolhanější...

Finále ponechme masmédiím, která se na rozpadu rodiny podílejí mírou vrchovatou: kulturní subjekty jako televize, filmový průmysl i tištěný mainstream místo aby společnost i rodinu kultivovaly se chovají tak, že vyvolávají dojem, že jsou zřízeny a placeny spíše za rozvrácení rodiny potažmo západní společnosti: rozsévají bulvárnost, hyenismus, zvrácenost, oplzlost a polopravdy či sofistikované lži.

Nu a když jsme již nakousli kauzu Breivik, tak se z médií nejen začínají vytrácet výpovědi svědků, že na Utoyi byli viděni dva mužové a slyšena střelba současně ze dvou stran... Zcela pominutá je i informace o tom, že 2 dny před masakrem telefonoval norský premiér Jens Stoltenberg Putinovi. Podle oficiální zprávy se bavili o ropě atd. ZDE . Ruská bezpečnostní služba však údajně vydala šokující zprávu, že norský premiér naléhavě žádal Putina, aby se zasadil o zmaření masakru, plánovaného (nejmenovanými) elitami spáchat v Norsku... Viz Norway Premier „Begged“ Putin To Stop Massacre Planned By „Elites“ ZDE

.O tom, že na úpadku rodiny i celého Západu se masmédia podílejí mírou vrchovatou, není pochyb. A teď milý Andersi Breiviku přemýšlej: kdo asi vlastní západní masmédia a rozhoduje o jejich obsahu? Levicoví nebo pravicoví magnáti. Nebo chceš tvrdit, že R. Murdoch, který mediální sféru ovládá, je levičák?! Ve svých demografických, sociolofických i politologických nářcích, milý Breiviku, opravdu pláčeš na špatném hrobě!

Autor: František Stočes | středa 3.8.2011 21:14 | karma článku: 12.88 | přečteno: 2111x


Další články blogera

František Stočes

Nikulin, Skripal, Facebook a zločinní globalisté

Ve Spojených státech probíhá osudový střet zločinných a vlasteneckých globalistů. Dosavadní moc zločinných elit

21.4.2018 v 19:39 | Karma článku: 27.90 | Přečteno: 972 | Diskuse

František Stočes

Ideologický, světonázorový a demokratický atribut ČSSD

Existuje poučná anekdota: Starý Lord se ptá sluhy: „Jamesi, řekněte mi, je citron žlutý?“ „Ano, pane, citron je žlutý,“ zní odpověď. „Výborně! Jamesi, a má citron zobáček?“

14.2.2018 v 19:30 | Karma článku: 16.53 | Přečteno: 699 | Diskuse

František Stočes

J. Drahoš jako fíkový list Sodomy a Gomory

České úpadkové elity poté, co neprosadily na Hrad svého komplice – „sedláka, hajného a knížete“ K. Schwarzenberka – předhodily v dalším pokusu českým voličům jako vějičku ex-prezidenta České akademie věd J. Drahoše!

24.1.2018 v 20:08 | Karma článku: 34.88 | Přečteno: 1492 | Diskuse

František Stočes

„Slunce, seno a erotika“ po americku…

14. září 2017 – a zrovna v den 242 výročí založení USA – „zešílel“ americký ministr zemědělství Sonny Perdue!

18.12.2017 v 20:10 | Karma článku: 17.38 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Marek Konečný

Lichva je poctivé řemeslo

"Firma nabízí půjčky lidem, kteří nejsou pro banky jako klienti zajímaví. Na tom není nic neetického. Dělat ze mě kvůli tomu lichváře je nesmysl. Je to byznys regulovaný Českou národní bankou ...

21.7.2018 v 18:45 | Karma článku: 15.90 | Přečteno: 394 | Diskuse

Jaroslav Chudáček

Jak na internetu rychle vyhledat fotky Donalda Trumpa

Chcete na internetu rychle nalézt mnoho fotografií Donalda Trumpa? Není nic jednoduššího. Stačí se zeptat Googlu. Položením dotazu různými způsoby můžete rychle nalézt fotky, které Vás nejvíce zajímají.

21.7.2018 v 11:57 | Karma článku: 10.61 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Máj

Planeta „Schengen“

Pokud nebudeme následovat USA a Maďarsko a neodmítneme (na prosinec) plánovanou multikulturní novelu OSN o Základních lidských právech a svobodách, můžeme se rychle stát nechtěnými aktéry následující reality show:

21.7.2018 v 8:36 | Karma článku: 32.68 | Přečteno: 600 | Diskuse

Jan Ziegler

Izrael se právem prohlásil za Židovský stát, hysterie je pokrytecká

Potvrzuje se tím jenom skutečnost podloženou více než třítisíciletou historii. Zákon schválený Knesetem nadále zajišťuje lidská práva všem obyvatelům Izraele nejen Židům, takže žádná arabská tragédie se nekoná.

20.7.2018 v 17:54 | Karma článku: 34.04 | Přečteno: 1029 | Diskuse

Marek Konečný

Lichvář primátorem Prahy

Na první místo kandidátky pro komunální volby v Praze byl nasazen pan Stuchlík podnikající v rychlých a pěkně úročených půjčkách. Jednoduše řečeno lichvář, člověk, který umí vyždímat bližního svého. Teď bude mít šanci ždímat lépe.

20.7.2018 v 17:22 | Karma článku: 30.35 | Přečteno: 1084 | Diskuse
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2350
Publicista, externí komentátor někdejšího deníku Právo lidu. Člen ČSSD. Koordinátor družstevní skupiny při o.i. Alternativa zdola (http://alternativazdola.cz/liferay/). Předseda o.s. Autentičtí sociální demokraté, vydavatel a šéfredaktor on-line měsíčníku NETSOCAN. (www.netsocan.cz).
Najdete na iDNES.cz