Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Breivik pláče dojemně, ale na vedlejším hrobě!

3. 08. 2011 21:14:33
Masový vrah Anders Breivik se stal nejvýznačnější obětí nynější úpadkové západní civilizace. Pochází z rozvrácené rodiny, patrně nikdy citově nedospěl takže nedokázal milovat, a ani nemohl být milován, neví je to soucit a chce "předělávat" svět. Nedokázal založit rodinu a pečovat minimálně o 2 děti, což je zhruba podmínka pro zachování jeho norské populace. Byť správně kritizoval rozklad rodiny obecně i své vlastní a příčiny údajného morálního úpadku společnosti spatřoval i v promiskuitě a feminismu, atd. nakonec se z vidiny muslimské imigrace, panicky rozplakal na nesprávném hrobě...

Západ se již několik dekád nedokáže biologicky reprodukovat a jeho původní etnikum vymírá a stárne. Přežití civilizace záleží nejvíce na ženách, teoretiky každá musí – alespoň pro udržení stávající početnosti populace – porodit v průměru 2,1 dítěte. Jinak jsou důsledky dramatické: klesne-li např. tento průměr na polovinu a potrvá po dobu jedné, dvou či tří generací, pak na dorovnání původní hladiny by musela každá žena rodit průměrně 4, respektive 8 popř. 16 dětí...! A např. v roce 2004 byl ve státech EU průměr porodnosti na jednu ženu 1,48 (do čehož jsou ovšem započteny i muslimské matky ve Francii, Německu atd.).

Čeští vědci a rodinní terapeuti L. Trapková a V. Chvála vymírání Západu hodnotí stoicky: „Přestaneme-li se v západní společnosti rozmnožovat, přijdou jiné civilizace, které tuto schopnost neztratily. Ostatně na tom není nic špatného, v dějinách se taková výměna celých kultur odehrávala mnohokrát.“ (Viz Na pohlaví přece jen záleží. Není rodina jako rodina, MF DNES, 2. září 2006).

Stejně zkázonosné dopady má i další aspekt: ono nestačí aby jedna žena porodila v průměru 2,1 dítěte, další podmínkou je, aby tyto děti vyrůstaly v tradiční rodině, jinak se dramaticky zhorší etická kvalita populace potažmo celé společnosti! Následků rozvodovosti např. v Austráli si všímá Barry Maley (kniha Rodina a manželství v Austrálii): před 45 lety zde vyrůstalo v úplných rodinách 90% dětí, pak toto číslo kleslo na 68%. V tom samém časovém období násilná trestná činnost mladistvých vzrostla čtyřikrát, stejně jako počet sebevražd u mladistvých mužského pohlaví. Mezi psychologické následky rozvodů pro děti Maley zahrnuje období emocionálních poruch, strach z odloučení, zoufalství, špatnou přizpůsobivost, špatné školní a pracovní výsledky a pro většinu těžkosti v oblasti vztahů v dospělosti. V knize Láska a ekonomie pak Jennifer R. Morse uvádí, že děti z prostředí s pouze jedním rodičem mají o 50-80% vyšší pravděpodobnost antisociálního chování! Nu a nepočítaje děti narozené svobodným matkám, pak v ČR v roce 2008 se rozvedlo celých 49,6 % uzavřených manželství!

Vyšší míra asociálního chování neznamená jenom to, že někdo Breivika okrade na ulici, nebo že Breivik bezcitně postřílí 69 dětí; ze společenského hlediska zasahuje nejdestruktivněji elity a jejich profesionální etiku. Vede k tomu, že delikventní žák místo vlídného slova dostane od učitelky spíše jointa marjánky. Vede k tomu, že policisté více kradou a podvádějí, soudci jsou úplatnější, podnikatelé chamtivější, chudí zoufalejší a politikové i média prolhanější...

Finále ponechme masmédiím, která se na rozpadu rodiny podílejí mírou vrchovatou: kulturní subjekty jako televize, filmový průmysl i tištěný mainstream místo aby společnost i rodinu kultivovaly se chovají tak, že vyvolávají dojem, že jsou zřízeny a placeny spíše za rozvrácení rodiny potažmo západní společnosti: rozsévají bulvárnost, hyenismus, zvrácenost, oplzlost a polopravdy či sofistikované lži.

Nu a když jsme již nakousli kauzu Breivik, tak se z médií nejen začínají vytrácet výpovědi svědků, že na Utoyi byli viděni dva mužové a slyšena střelba současně ze dvou stran... Zcela pominutá je i informace o tom, že 2 dny před masakrem telefonoval norský premiér Jens Stoltenberg Putinovi. Podle oficiální zprávy se bavili o ropě atd. ZDE . Ruská bezpečnostní služba však údajně vydala šokující zprávu, že norský premiér naléhavě žádal Putina, aby se zasadil o zmaření masakru, plánovaného (nejmenovanými) elitami spáchat v Norsku... Viz Norway Premier „Begged“ Putin To Stop Massacre Planned By „Elites“ ZDE

.O tom, že na úpadku rodiny i celého Západu se masmédia podílejí mírou vrchovatou, není pochyb. A teď milý Andersi Breiviku přemýšlej: kdo asi vlastní západní masmédia a rozhoduje o jejich obsahu? Levicoví nebo pravicoví magnáti. Nebo chceš tvrdit, že R. Murdoch, který mediální sféru ovládá, je levičák?! Ve svých demografických, sociolofických i politologických nářcích, milý Breiviku, opravdu pláčeš na špatném hrobě!

Autor: František Stočes | středa 3.8.2011 21:14 | karma článku: 12.88 | přečteno: 2111x

Další články blogera

František Stočes

„Slunce, seno a erotika“ po americku…

14. září 2017 – a zrovna v den 242 výročí založení USA – „zešílel“ americký ministr zemědělství Sonny Perdue!

18.12.2017 v 20:10 | Karma článku: 16.65 | Přečteno: 888 | Diskuse

František Stočes

Dějiny ztrestaly ČSSD i KSČM za zradu!

Parlamentní volby skončily pro nejstarší, nejbohatší (a současně i rekordně zadluženou) českou politickou stranu nejtěžším fiaskem v polistopadové historii i dalším stomilionovým dluhem.

5.11.2017 v 19:16 | Karma článku: 19.10 | Přečteno: 913 | Diskuse

František Stočes

Babiš versus český deep state

České volby se zřejmě stanou obdobou voleb v USA, kdy Donald Trump za naprosté nepřízně nepoctivých US médií i ratingových agentur dobyl Bílý dům. Pro panující US elity to byl naprostý šok!

14.10.2017 v 19:47 | Karma článku: 29.25 | Přečteno: 1207 | Diskuse

František Stočes

Spáchal premiér Sobotka trestný čin?

Kampaň právníků, politiků a médií neurvale nutících českého prezidenta Zemana, aby bezodkladně přijal Sobotkův paskvil – a fakticky porušil svůj prezidentský slib – názorně ukazuje úpadek jejich mravů i vkusu.

10.5.2017 v 18:49 | Karma článku: 39.90 | Přečteno: 2046 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

David Wiltsch

Dejme republice ke stým narozeninám slušného a důstojného prezidenta.

Náš stát letos oslaví sté narozeniny. Bylo by pěkné, kdyby v čele země stanul opět slušný a kultivovaný člověk. Co třebas profesor. Před sto lety tento úřad již jeden taktéž zastával.

16.1.2018 v 19:39 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 30 | Diskuse

Jaromír Fajkus

Tři časté omyly související s volbou prezidenta

V následující stati se pokusím vyvrátit tři kompetence, které se prezidentovi České republiky mylně přisuzují a které do debat o kandidátech vnášejí zbytečné emoce.

16.1.2018 v 18:41 | Karma článku: 18.21 | Přečteno: 382 | Diskuse

Jan Berwid-Buquoy

Nechutné invektivy proti Jiřímu Drahošovi

Existují lidé, kteří tráví celý svůj život tím, že hledají v jednání jiných lidí neustále důvody k vlastní zuřivosti. Pomluva má mnoho tváří, ale vždy se vztahuje na úspěšné jedince.

16.1.2018 v 18:30 | Karma článku: 17.92 | Přečteno: 561 | Diskuse

Lukáš Zima

Volba prezidenta ve 2. kole

Všichni jsme Češi. A všem nám záleží na budoucnosti naší, našich dětí a České republiky jako takové. Emoce stranou. Čeká nás druhé kolo a je to naše volba. Volba nás Čechů.

16.1.2018 v 17:57 | Karma článku: 10.69 | Přečteno: 360 | Diskuse

Jiřina Holotová

Ohrazuji se proti tvrzení, že je členství Jiřího Drahoše v Římském klubu konspirací!

"Finále voleb doprovodí válka lží". Na tenhle článek jsem narazila dnes v Plzeňském deníku, objevil se na sedmé straně všech regionálních tištěných novin. Deník a deník.cz slibuje, že bude na lživé zprávy upozorňovat dále.

16.1.2018 v 17:21 | Karma článku: 33.89 | Přečteno: 1470 | Diskuse
Počet článků 154 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2365
Publicista, externí komentátor někdejšího deníku Právo lidu. Člen ČSSD. Koordinátor družstevní skupiny při o.i. Alternativa zdola (http://alternativazdola.cz/liferay/). Předseda o.s. Autentičtí sociální demokraté, vydavatel a šéfredaktor on-line měsíčníku NETSOCAN. (www.netsocan.cz).
Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.