Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Harašení zbraněmi – to je moje zvrhlé potěšení!

17. 01. 2010 5:17:33
U každé vesnice - americká protiraketová základna! U každého města - dvě! Vždyť už přece není středověk! Tímto werichovským sarkasmem nutno reagovat na patolízalskou reakci čecháčkovského premiéra Fischera vůči nápadu amerického viceprezidenta Bidena, udělat z ČR protiraketovou výspu USA.

V Americe řádí krize, Spousta domorodců tam zchudla či dokonce přišla o střechu nad hlavou. A poněvadž se nad jejich zemi žádná vojenská hrozba netyčí, mohli by se tázat, proč US-vláda vyhazuje peníze na výrobu protiraketových systémů. A mohli by se nejen tázat, ale možná i bouřit! Některého z tamějších válečných štváčů (klasický výraz „jestřáb" zní v kontextu příliš eufemisticky) zřejmě napadlo: prodáme to za Velkou louži přitroublým Evropanům!

Nová tragikomedie zatím měla čtyři akty. Nejprve přiletěl prezident Obama a z Hradčan zamával mírovou ratolestí, což k smrti vyděsilo válečné štváče české. I zburcovali podobné výtečníky za humny a kolektivně zahrozili Bílému domu pěstičkami! Ochotnická etuda, inscenovaná bývalým kulisákem, přišla jako na zavolanou Bidenovi: US-mírovou ratolest flexibilně vyměnil za katalog draze vyráběných zbytečností, a hopsa hejsa zpátky do Prahy. Čtvrtým do tohoto pekelného mariáše je patrně šampion konkurzu na nejpilnějšího překupníka amerického arzenálu, čerstvě upečený šéf NATO, Rasmussen. Jistě nám brzy prozradí, zda ho rodiče už jako nemluvně nevozili místo v kočárku spíše v tanku.

Viceprezident USA J. Biden pak bezděčně vyvolal obrovský skandál, když se médiím pochlubil, že nový americký protiraketový štít by tentokrát chránil dokonce i Čechy... Pomýlený novinář Teodor Marjanovič, který se cítil chráněn již brdským radarem, zhrzeně napsal: „....někdo tady lže. Buď Biden, nebo lidé z předchozí americké vlády." (Biden dal Čechům brežněvovskou lekci, MF DNES, 24. října).

A poněvadž protektor Biden žádné otázky nepřipustil, obrátila se MF DNES na českého velvyslance v USA Petra Koláře. Ten na otázku - Proč Biden řekl, že minulý systém měl chránit jen USA? Lhali nám Bushovi lidé celou dobu, když říkali, že to bude chránit i Evropu - nonšalantně odtušil: „To víte, jsou to dvě různé administrativy..." (Viz rozhovor Oni na nás nechtějí tlačit, říká velvyslanec, MF DNES, 24. října).

Nehledě na naivitu, předpokládající, že by Američané zdarma a s obsluhou věnovali protiraketový systém na ochranu jakési ČR, pak základní informace nebylo těžké si zjistit. Velice otevřeně se vyjádřil např. americký generál Obering (MF DNES, 14. dubna 2007), který nevyloučil, že při střetu polské antirakety s nepřátelskou balistickou raketou kdesi nad našimi hlavami může dojít k jadernému výbuchu, popř. radioaktivnímu spadu. Jenom zatloukal detaily s výmluvou, že jde o vojenské tajemství a humanisticky nám popřál, aby exploze nastala co nejvýše nad atmosférou...

Cílem takové balistické rakety pak ovšem nemohla být střední Evropa! A čí rakety tedy měly být paralyzovány? Inu strategické rakety dislokované na jihozápadě Ruska a namířené v rámci jaderného patu na východní pobřeží USA! A Oberingův šach brdským radarem by ruský Ivan musel odvracet mj. i namířením Iskanděrů na českého pěšáka...

Obecnou příčinou celého humbuku pak je, že po Napoleonovi a Hitlerovi si dělají zálusk na Rusko další gauneři. Usilují o vytvoření strategické převahy, aby ho mohli beztrestně napadnout nebo alespoň vydírat. Největší nebezpečí pro ČR tudíž představují jejich malé české klony jako Havel, Vondra, Schwarzenberg, Topolánek, Bursík atd., kteří potřebné informace nepochybně znali a obelhávali naivní české politiky i občany včetně chudáka Marjanoviče...

Protiraketové systémy ve spojení s útočným arsenálem totiž umožňují beztrestný první úder a startují zcela novou etapu horečného zbrojení. Obludné zelené mozky si jednoduše představují, že by salvou přesných raket se speciálními jadernými i nejadernými hlavicemi (kterými USA již disponují) naráz zničili prakticky všechny ruské balistické rakety a antiraketové systémy by pak zlikvidovaly několik eventuálně zbylých a na agresora vypálených balistických střel. Rusku, aby zachovalo jaderný pat - a tedy svou bezpečnost i mír - nezbývá, než (lacinější) vývoj nových typů útočných (v tomto případě odvetných) jaderných raket.

Zrůdnost "antiraketového" militarismu spočívá nejen ve vyhozených astronomických sumách peněz, které jsou lidstvu ukradeny a chybí na daleko účelnější projekty, ale i v tom, že činí budoucí válku pravděpodobnější, neboť magor, okázale řinčící útočným mečem, má choutky svou zbraň i použít. V minulém století se to stalo již dvakrát, a komu nestačí příklad Hitlera, nechť si poslouží závěry britského ministra zahraničí z roku 1914, Sira Edwarda Greye, o hlavních příčinách masakru zvaného 1. světová válka:

"Morálka je jasná: Veliké zbrojení vede nevyhnutelně k válce; zbrojí-li jedna země, ostatní země ji uvádějí v pokušení agrese, jestliže zůstávají bez obrany... Každé opatření provedené jednou zemí je zaznamenáváno a vede k protiopatřením ostatních zemí. Zvyšování zbrojení v každé zemi je určeno k tomu, aby vyvolalo pocit... bezpečnosti, nemá však tyto účinky. Rozvíjí vědomí moci a u jiných států pocit strachu. Strach podněcuje k podezíravosti, k nedůvěře a ke špatným představám všeho druhu, dokonce k tomu, že každá vláda si myslí, že by bylo zradou na vlastní zemi nepodniknout všechna protiopatření. Avšak každá vláda považuje opatření jakékoli jiné vlády za důkaz nepřátelských úmyslů. Obrovské zvyšování zbrojení v Evropě, pocit nejistoty a strachu vyvolaný zbrojením - to je to, co učinilo válku nevyhnutelnou."

Navíc NATO za posledních patnáct let evidentně prokázalo, že vůbec není obrannou, ale naopak agresívní a dokonce i zločinnou aliancí. Ve svém úsilí o likvidaci Jugoslávie se neváhalo spojit s islámskými teroristy, s narkomafiány i obyčejnými kriminálními zločinci (Viz: Miloševič dokázal, že NATO je agresívním a zločinným paktem). Kromě „kolaterálně" (tzn. bombardéry NATO) usmrcených jugoslávských (srbských) občanů, zodpovídá aliance i za podlou vraždu, spáchanou na „koncilu NATO" v Haagu, kde byl jugoslávský ex-prezident Slobodan Miloševič úkladně zavražděn. Armády členských zemí NATO, jako USA, VB, Itálie atd. zločinně přepadly Irák. Německo (za podpory USA a Vatikánu) zase dodávkami zbraní slovinským a chorvatským militantům přispělo k vypuknutí občanské války i hrůzných etnických čistek. Nynější křižácká výprava NATO do Afgánistánu, kde vojenské kontingenty členských zemí dělají „fíkový list" zločinné výpravě USA (jejichž vojáci při údajném „hledání Bin Ládina" zde vraždí dokonce i děti!), je posledním faktem, dokazujícím, že NATO by mělo být neprodleně rozpuštěno. Dříve než spáchá nějaký osudový malér.

Nový US protiraketový systém, po němž patolízalsky touží čecháček Fischer, zmíněné katastrofické hrozby i ohrožení vytvoří a zbrojení se navíc přenese do vesmíru s dosud bezprecedentními riziky. My se v éře zbraní hromadného ničení staneme strategickým terčem a ještě si to zaplatíme! Jen hrdý soused Rakušan, kterému jsou NATO i s jeho deštníkem ukradené, si bude jódlovat něco o idiotech.


Autor: František Stočes | neděle 17.1.2010 5:17 | karma článku: 18.18 | přečteno: 2726x


Další články blogera

František Stočes

Nikulin, Skripal, Facebook a zločinní globalisté

Ve Spojených státech probíhá osudový střet zločinných a vlasteneckých globalistů. Dosavadní moc zločinných elit

21.4.2018 v 19:39 | Karma článku: 27.90 | Přečteno: 972 | Diskuse

František Stočes

Ideologický, světonázorový a demokratický atribut ČSSD

Existuje poučná anekdota: Starý Lord se ptá sluhy: „Jamesi, řekněte mi, je citron žlutý?“ „Ano, pane, citron je žlutý,“ zní odpověď. „Výborně! Jamesi, a má citron zobáček?“

14.2.2018 v 19:30 | Karma článku: 16.53 | Přečteno: 699 | Diskuse

František Stočes

J. Drahoš jako fíkový list Sodomy a Gomory

České úpadkové elity poté, co neprosadily na Hrad svého komplice – „sedláka, hajného a knížete“ K. Schwarzenberka – předhodily v dalším pokusu českým voličům jako vějičku ex-prezidenta České akademie věd J. Drahoše!

24.1.2018 v 20:08 | Karma článku: 34.88 | Přečteno: 1492 | Diskuse

František Stočes

„Slunce, seno a erotika“ po americku…

14. září 2017 – a zrovna v den 242 výročí založení USA – „zešílel“ americký ministr zemědělství Sonny Perdue!

18.12.2017 v 20:10 | Karma článku: 17.38 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Marek Konečný

Lichva je poctivé řemeslo

"Firma nabízí půjčky lidem, kteří nejsou pro banky jako klienti zajímaví. Na tom není nic neetického. Dělat ze mě kvůli tomu lichváře je nesmysl. Je to byznys regulovaný Českou národní bankou ...

21.7.2018 v 18:45 | Karma článku: 14.91 | Přečteno: 369 | Diskuse

Jaroslav Chudáček

Jak na internetu rychle vyhledat fotky Donalda Trumpa

Chcete na internetu rychle nalézt mnoho fotografií Donalda Trumpa? Není nic jednoduššího. Stačí se zeptat Googlu. Položením dotazu různými způsoby můžete rychle nalézt fotky, které Vás nejvíce zajímají.

21.7.2018 v 11:57 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 303 | Diskuse

Petr Máj

Planeta „Schengen“

Pokud nebudeme následovat USA a Maďarsko a neodmítneme (na prosinec) plánovanou multikulturní novelu OSN o Základních lidských právech a svobodách, můžeme se rychle stát nechtěnými aktéry následující reality show:

21.7.2018 v 8:36 | Karma článku: 32.61 | Přečteno: 593 | Diskuse

Jan Ziegler

Izrael se právem prohlásil za Židovský stát, hysterie je pokrytecká

Potvrzuje se tím jenom skutečnost podloženou více než třítisíciletou historii. Zákon schválený Knesetem nadále zajišťuje lidská práva všem obyvatelům Izraele nejen Židům, takže žádná arabská tragédie se nekoná.

20.7.2018 v 17:54 | Karma článku: 34.04 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Marek Konečný

Lichvář primátorem Prahy

Na první místo kandidátky pro komunální volby v Praze byl nasazen pan Stuchlík podnikající v rychlých a pěkně úročených půjčkách. Jednoduše řečeno lichvář, člověk, který umí vyždímat bližního svého. Teď bude mít šanci ždímat lépe.

20.7.2018 v 17:22 | Karma článku: 30.25 | Přečteno: 1079 | Diskuse
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2350
Publicista, externí komentátor někdejšího deníku Právo lidu. Člen ČSSD. Koordinátor družstevní skupiny při o.i. Alternativa zdola (http://alternativazdola.cz/liferay/). Předseda o.s. Autentičtí sociální demokraté, vydavatel a šéfredaktor on-line měsíčníku NETSOCAN. (www.netsocan.cz).
Najdete na iDNES.cz